Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Öğretmen nöbet tutmama dilekçe örneği indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
kez indirildi

Puanlama

Öğretmen nöbet tutmama dilekçe örneği indir

Türk Eğitim Sen, Nöbet ücreti verilene kadar hiç nöbet tutmama kararı aldı ve Öğretmenler için nöbet tutmama dilekçe örneğini yayınladı. Türk Eğitim Sen’in internet sitesinde yayınlamış olduğu haber metnine göre;

Öğretmenlerimize okullarda tuttukları nöbet görevi karşılığında Milli Eğitim Bakanlığınca hiçbir ödeme yapılmamasının öğretmenler açısından infiale sebebiyet vermiş olmasından dolayı, Merkez Yönetim Kurulumuz 21.01.2015 tarih ve 07 nolu kararı ile 2014-2015 öğretim yılı II. Döneminden itibaren MEB’e bağlı tüm okul ve kurumlarda her ayın ilk haftasında “Nöbet Tutmama” eylem kararı almıştı.

Nöbet tutmama dilekçe örneği

Nöbet tutmama dilekçe örneği

Ancak, alınan karar doğrultusunda üyelerimizce nöbet tutmama eylemine katılımlar gerçekleştirildikten sonra bazı illerde okul müdürlüklerince eyleme katılmak isteyen sendikamız üyelerine her ayın ilk haftasında nöbet görevi verilmeyip daha sonraki haftalar için birden fazla nöbet görevinin verildiği; yine bazı okul müdürlerince de eyleme katılmak isteyen öğretmenlerin nöbet günlerinin, öğretmenin dersinin olmadığı günlere verildiği bilgisi Genel Merkezimize ulaştığı için;

13.02.2015 tarih ve 20 sayılı karar ile; 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren 2014-2015 öğretim yılı sonuna kadar süresiz “Nöbet Tutmama” eylem kararı alınmıştır.

dendi.

Öğretmen nöbet tutmama dilekçe örneği indir

Türk Eğitim Sen in yayınlamış olduğu öğretmen nöbet tutmama dilekçe örneğini sitemizden indirebilirsiniz.

Sitemizde bulunan Okul Müdürlüğüne Dilekçe Örneği 'ni ve devamsızlık dilekçe örneği, dilekçe nasıl yazılır ve dilekçe örnekleri hakkındaki dilekçe örneğini indirebilirsiniz.

kez indirildi
Alanya Escort
Switch To Desktop Version