Görevden alınan memurlar ne yapmalı 2016

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
kez indirildi

Puanlama

Görevden alınan memurlar ne yapmalı 2016

15 Temmuz 2016 tarihinde meydana gelen Darbe girişimi sonrasında ülke genelinde birçok kademede bulunan memur görevinden alındı. Hakiminden savcısına, Mit görevlisinden öğretmenine kadar birçok kadroda bulunan kamu görevlisi, memur, görevinden alındı. Bu alınmalar sonrasında memurların ne yapacağı, soruşturma işleminin nasıl sonuçlanacağı bilinmiyor. Bir çok memur Feto darbe girişimi davasında görevden alınan memurlar ne yapmalı sorusunu sormaktadır.

Feto darbe girişiminde görevinden alınan memurlar ne yapmalı?

21 bin öğretmenin lisansı iptal edildi,

Bütün dekanların istifası istendi,

Milli Eğitim Bakanlığında tam 15 bin 200 adet memur ve öğretmen açığa alındı.

Diyanet işleri başkanlığında 492 personel memur görevinden uzaklaştırıldı.

AÇIĞA ALINAN MÜLKİ AMİR LİSTESİ MEMURLAR NET SİTESİNDE YAYINLANMIŞ.

Diğer bir duyuma göre bazı kurum ve kuruluşlarında havuz  ve tayin uygulaması sebebiyle başka illere tayin olacak memurların tayinleri de durduruldu.

Peki Açığa alınan memurlar yeniden göreve başlayacak mı? Soruşturma ne kadar devam edecek? Memurlar ne yapmalı?

Şuan itibariyle konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Gözler Çarşamba günü yapılacak söylenen MGK toplantısı ve toplantı sonrasında meclis toplantısına çevrildi. Memurların ve yargılamaya ait diğer bilgilerin bu aşamada bildirileceği değerlendiriliyor.

Görevinden uzaklaştırılan ve açığa alınan memurlar hakkında yapılacak soruşturma sonucunda nihai kararın verileceği değerlendiriliyor.

Sitemizde bulunan Vekil öğretmenlik başvuru dilekçesi örneği 'ni ve Ücretli öğretmenlik başvuru dilekçesi örneği, Ücretli öğretmenlik başvurusu için dilekçe örneği ve Ücretli öğretmenlik için dilekçe örneği hakkındaki dilekçe örneğini indirebilirsiniz.

kez indirildi
Alanya Escort