Bimer’e Yazılan Dilekçe Örnekleri

Bimer’e Yazılan Dilekçe Örnekleri

Bimer’e yazılan dilekçe örnekleri haberini bugün sizler için hazırladık. Elden dilekçe yazabileceğiniz gibi artık kurumlar üstü bir seçenek olarak Başbakanlık şikayet hattına direk İnternet adresi üzerinden hangi konuda şikayetiniz olursa olsun yazabilir ve şikayetlerinizi ulaştırabilirsiniz. Son yıllarda geliştirilen başbakalık iletişim merkezi sayesinde artık milyonlarca vatandaş kolay bir şekilde şikayetlerini iletebiliyor.

Bimer’e yazılan dilekçe örnekleri

Yukarıda belirttiğimiz ekran üzerinden bilgilerinizi girerek kayıt oluşturacaksınız ve direk mesaj gönderme şansınız doğacak. En kısa zamanda şikayetlerinizle ilgili sizlere dönüş yapılacaktır. Başbakanlık iletişim merkezi vasıtasıyla artık şikayet talep ve istekleriniz konusunda direk başvuru yapabileceğiniz bir üst kurum bulunuyor.

https://www.bimer.gov.tr/ adresini ziyaret ederek şikayet başvurusu yapabilirsiniz.

Linke tıklayarak da bilgi edinebilirsiniz.

Haberin ayrıntısı için TIKLAYINIZ.

Devlet bu uygulama ile vatandaş arasındaki iletişim yollarının tümü açık tutularak, vatandaşların kendileri ve kamuyla ilgili, her konudaki talep, şikayet, ihbar, görüş ve önerileri ile bilgi edinme ve yardım alma haklarına ilişkin üst makamlara yapacakları başvurulara hızlı ve etkin bir şekilde yanıt verilmesi, iş ve işlemlerin merkezden kamu nezdinde takip ve denetimi hedefleyerek böyle bir çalışma yapmıştır.

Sitemizde bulunan Doğalgaz Açma Kapama Bedeli İadesi 'ni ve doğalgaz açma kapama bedeli iadesi, Doğalgaz açma kapama bedeli nasıl iade edilir ve doğalgaz dilekçesi hakkındaki dilekçe örneğini indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir